29.11.2019, 13:19

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаю Вас з професійним святом.

Україна крок за кроком будує демократичну державу, головними засадами якої є верховенство права та дотримання прав і свобод людини. Сприяючи реальному утвердженню цих засад, Ви на ділі доводите свою спроможність поєднувати силу державної влади зі справедливістю. Саме Вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод громадян. Ваш професіоналізм та відданість обов'язку дозволяють Вам успішно вирішувати проблеми, що виникають у зв'язку із законодавчими та управлінськими новаціями. Від Вашої діяльності залежать добробут і безпека нашої держави, кожного з нас, успіхи в економіці, зростання інвестицій. Мешканці нашого міста розраховують на Вашу професійність, чесність, принциповість. Певен, що почуття відповідальності за довірену Вам ділянку роботи, допоможе здобути ще більшу повагу у стриян, підвищать їхню довіру до цієї важливої державної інституції.

Шановні працівники прокуратури, у цей святковий для Вас день прийміть сердечні побажання добра і миру, сил та наснаги у Вашій професійній діяльності. Гідно виконуйте покладені на Вас завдання — захищати конституційні права та свободи громадян, зміцнювати законність та правопорядок.

Щастя Вам, радості, міцного здоров'я, високих професійних здобутків у справі служіння українському народові!

Роман Шрамов’ят