28.11.2019, 15:14

Стрий привітав своїх героїв

27 листопада стрияни урочисто зустрічали військовослужбовців Теребовлянського зенітного ракетного полку, які повернулися в місце постійної дислокації в м. Стрий після виконання бойових завдань на сході України. Урочистою ходою військовослужбовці пройшли вулицями міста до Майдану Незалежності. Їх зустріли представники органів місцевого самоврядування, духовенство, воїни АТО та ООС, волонтери, громадськість міста та району.

Командир полку полковник І.Величко доповів командиру військової частини про виконання бойових завдань в зоні ООС на сході України, наголосивши, що полк не зазнав втрат ні особового складу, ні бойової техніки. Під оплески присутніх учасниці танцювального ансамблю “Стрияночка” вручили полковнику І.Величку хліб і сіль.

Подячний молебень відправили духівники Стрийської Єпархії УГКЦ, яких очолив отець-декан Мирон Гринишин.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв, що полягли в боях за рідну землю, волю і незалежність Української держави.

Під звуки Маршу Нескорених учні шкіл Стрийщини вручили військовослужбовцям символічних голубів миру.

Урочистості продовжилися у Народному домі м. Стрия, де відбулися урочистий вечір та святковий концерт. Розпочався урочистий вечір спільним виконанням Державного Гімну України.

З вітальним словом виступили заступник міського голови Стрия Р.Волинець, перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Л.Кащук, голова Стрийської районної ради Р.Козак. Вони привітали військовослужбовців, вручили нагороди та подарунки.

Від імені військовослужбовців та військової частини Теребовлянського зенітного ракетного полку виступили полковник С.Ковальчук та полковник І.Величко.

У святковому концерті взяли участь ВІА “Струни душі” (керівник Заслужений діяч мистецтв України С.Целюх) та ансамбль сучасного танцю “Браво” Стрийської дитячої школи мистецтв (керівник В.Гнап).