08.11.2019, 16:22

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть сердечні вітання з професійним святом — Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це свято усіх, хто присвятив себе благородній справі — зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Стрияни високо цінують Ваш внесок у розвиток національної культури, відновлення та збереження традицій і звичаїв українців. Ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все найкраще і цінне, відкриваєте живе джерело світової культури, знайомите зі скарбами світової цивілізації. Ваша творча праця єднає всіх нас, допомагає зберігати індивідуальність, робить несхожими на інші народи. Просвітницький характер Ваших зусиль несе в собі світло, любов та красу, примножує культурну спадщину нашого міста, краю.

Щиро вдячний працівникам будинків культури, бібліотек, музеїв, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, вагомі духовні здобутки. Без Вашої творчої праці, ініціативи не було б позитивних змін у нашому суспільстві. Своєю творчістю Ви звеличуєте рідне місто, даруєте стриянам добрий настрій, продовжуєте славні традиції, вносите вагомий вклад у розвиток національної культури.

У день Вашого професійного свята бажаю Вам міцного здоров'я, радості, невичерпного натхнення, енергії. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях, здійснюються мрії і життєві плани, а кожен день Вашого життя буде світлий і сонячний, сповнений творчих пошуків і перемог. Нехай Ваша праця буде гідно оцінена стриянами, надихає на нові творчі звершення, звеличує рідну Україну.

Зі святом Вас!

Роман Шрамов’ят