08.10.2019, 09:21

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня юриста, яке об'єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної правової Української держави. Ваш вибір професії — це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості Закону. Вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, правової політики держав.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем Вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Це свято об'єднує юристів різних сфер діяльності: працівників юстиції, судів, адвокатів, вчених-правників, співробітників правоохоронних органів, працівників численних юридичних служб. Це люди, які присвятили своє життя вивченню права, служінню праву та його захисту. Сьогодні, коли Україна, долаючи труднощі, крокує складним шляхом реформ, діяльність юристів набуває у суспільстві особливого значення. Саме від Вашої щоденної діяльності значною мірою залежить успішне запровадження реформ, удосконалення законодавства, підвищення правової культури суспільства, майбутнє України як правової держави.

Мешканці нашого міста з особливою повагою ставляться до Вашої професійної діяльності. Адже від Вашої принциповості, чесності, професійності часто залежать людські долі, успіхи починань, матеріальні статки стриян. Тому сподіваємося, що Ви й надалі професійно відстоюватимете законні інтереси мешканців нашого міста, відновлюючи справедливість.

Шановні юристи, у день Вашого професійного свята прийміть щирі побажання міцного здоров'я, родинного затишку, творчої енергії, сил і наснаги у нелегкій справі служіння Закону, нових вагомих здобутків в ім'я правової Української держави.

Зі святом Вас!

Роман Шрамов’ят