07.10.2019, 16:25

Засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

Сьогодні,7 жовтня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради, яке відкрив і вів міський голова Стрия Роман Шрамов'ят.

Заслухавши інформацію заступника міського голови Ігоря Стецика про виконання висновків та пропозицій робочої групи щодо вивчення окремих питань фінансово-господарської діяльності КП “Стрийводоканал” та формування тарифів на водопостачання та водовідведення виконком міської ради вирішив: дану інформацію взяти до уваги; визнати неналежним виконання начальником КП “Стрийводоканал” В.Козаком висновків та пропозицій робочої групи щодо вивчення окремих питань фінансово-господарської діяльності КП “Стрийводоканал” та формування тарифів на водопостачання та водовідведення; начальнику КП “Стрийводоканал” В.Козаку в термін до 25.12.2019 р. забезпечити вжиття заходів для покращення фінансового стану підприємства, стягнення заборгованості абонентів за надані послуги з водопостачання та водовідведення; вирішити питання стосовно керівництва КП “Стрийводоканал” за результатами проведення аудиту Держаудит службою.