04.10.2019, 15:34

Шановні освітяни!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем працівників освіти. Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного міста.

Професія педагога одна з найбільш складних і відповідальних, почесних і шанованих, є неоціненною для майбутнього країни. Ви зігріваєте серця дітей теплом мудрості і любові, виховуєте, вчите молоде покоління, відкриваєте йому нові горизонти, передаєте свої знання, формуєте майбутнє нашої держави. В усі часи вчитель залишається опорою суспільства, саме у Ваших руках майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати — багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

Освітяни нашого міста — люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають виховному процесу, прагнуть сформувати в учнях потребу пізнавати світ, самовдосконалюватися, бути готовими до праці на благо рідного міста, Української держави. Ваша щоденна праця допомагає школярам засвоювати знання, які є необхідними у виборі життєвого шляху, майбутньої професії. Завдяки Вашій сумлінності, професійності, наполегливості школярі стрийських шкіл щороку демонструють високі знання, готовність бути повноправними членами українського суспільства. Стрияни вдячні Вам за самовіддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, високий професіоналізм. Ви завжди в центрі суспільного життя Стрия, успішно освоюєте сучасні методи роботи, реалізовуєте цікаві проекти.

Шановні освітяни, у день Вашого професійного свята прийміть щирі побажання міцного здоров'я, добра, благополуччя, родинного затишку, невичерпної наснаги. Нехай Ваша самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові учнів, повниться світлою вірою у свої сили, знання, високе покликання Педагога задля духовно багатої України.

Щастя Вам, миру, Божого благословення!

Роман Шрамов’ят