03.10.2019, 17:11

Засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад директорів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я міста Стрия

3 жовтня у приміщенні міськвиконкому відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад директорів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я міста Стрия під головуванням заступника міського голови м. Стрия Романа Волинця.

Конкурс проводився на зайняття посад директорів КНП “Стрийська центральна міська лікарня”, КНП “Стрийський пологовий будинок”, КНП “Стрийська міська дитяча лікарня” відповідно до п.п.7-10 Положення про порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства охорони здоров'я, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 02.08.2019р. №186.

Заслухавши конкурсні пропозиції кандидатів на посади директорів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я м. Стрия, комісія вирішила: рекомендувати міському голові Роману Шрамов'яту призначити на посаду директора КНП “Стрийська центральна міська лікарня” О.Бегея, директора КНП “Стрийський пологовий будинок” І.Цимбалу, директора КНП “Стрийська міська дитяча лікарня” О.Вишинську.