19.09.2019, 17:16

Проводиться відбір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

Стрийський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір громадян призовного віку та військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом у Збройні Сили України на посади рядового сержантського, старшинського та офіцерського складу у військову частину А-0284 (м. Львів).

За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом рід час мобілізації, на особливий період або прийнятим на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом удосконалення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб – підприємців, у яких вони працювали на час призову.

Також за час проходження військової служби за військовослужбовцями зберігаються наступні соціально-побутові гарантії:

• збереження пенсійного забезпечення;
  • отримання житла за рахунок держави;
  • можливість навчатися у вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти під час проходження військової служби;
  • виплата грошової компенсації за піднайом житла для осіб рядового, сержантського та старшинського складу;
  • щорічна основна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення;
  • безкоштовна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я та членів їх сімей.

Для отримання більш детальнішої інформації звертатись за адресою: м.Стрий, вул.Нижанківського, 6, Військовий комісаріат, тел. 5-31-23.