10.09.2019, 16:30

Сесія Стрийської міської ради

Сьогодні, 10 вересня, відбулося засідання ХХІ сесії VІІ демократичного скликання Стрийської міської ради, яке відкрив і вів міський голова Стрия Роман Шрамов'ят.

З інформаціями “Про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року” та “Про внесення змін до показників міського бюджету м. Стрия на 2019 рік” виступила начальник фінансового управління Л.Коваль.

Начальник відділу економіки Г.Баран доповіла про затвердження змін до Програми економічного та соціального розвитку м.Стрия на 2019 рік.

Перший заступник міського голови Р.Маланій виніс на розгляд сесії такі питання: про затвердження змін до «Програми утримання окремих об’єктів благоустрою»; про затвердження змін до «Програми природоохоронних заходів міського значення на 2018-2020 роки»; про збільшення статутного капіталу Стрийського МККП; про затвердження змін до Програми фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018-2020роки; про затвердження змін до Програми утримання та розвиток доріг та дорожньої інфраструктури м.Стрия на 2019 рік; про внесення змін до рішення ХІХ сесії від 27 лютого 2019 р. №663 «Про регулювання чисельності безпритульних тварин в м.Стрию гуманними методами»; про надання дозволу Стрийському міському комбінату комунальних підприємств на зняття з балансу та списання основних засобів; про внесення змін до рішення сесії Стрийської міської ради від 27.02.2019 р. №733 «Про перейменування комунальних підприємств КП «Надія», КП «Світанок», КП «Мрія», ЖЕК №4 та затвердження в новій редакції їхніх Статутів; про списання багатоквартирних житлових будинків з балансу комунальних підприємств КП «УК «Надія», КП «УК «Світанок», КП «УК «Мрія», КП «УК №4»; про затвердження змін до програми «Водопровідно-каналізаційне господарство»; про затвердження змін до програми Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Стрия Стрийської міської ради Львівської області на 2019 рік.

Заступник міського голови Р.Волинець виступив з інформаціями про затвердження Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна міська лікарня» Стрийської міської ради Львівської області на 2019 рік; про затвердження Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Стрийська міська дитяча лікарня» Стрийської міської ради Львівської області на 2019 рік; про затвердження Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Стрийський пологовий будинок» на 2019 рік; про затвердження положення комунальної установи «Інклюзивно-ресерсний центр» м.Стрий (у новій редакції); про внесення змін до комплексної Програми «Підтримка учасників АТО (ООС) та членів їх сімей – жителів м.Стрий на 2019 р»; про внесення змін до Програми «Фінансова підримка громадських організацій інвалідів, ветеранів,учасників війни та інших громадських організацій на 2019 рік»; про надання матеріальної допомоги на лікування.

На сесії розглянуто питання: про надання дозволу на розроблення детальних планів території в м.Стрию; про затвердження детальних планів територій в м.Стрию; про внесення змін в рішення сесії від 12.06.2019 року №774»Про внесення змін в Програму забезпечення розроблення генерального плану міста Стрия на 2017-2019 роки; про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для надання у постійне користування, власність та оренду, проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення ,технічну документацію щодо поділу (обєднання ) земельних ділянок,технічні документації щодо встановлення меж для надання в оренду,технічну документацію щодо встановлення меж,продовження, надання та припинення права користування земельними ділянками; про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в постійне користування, власність та оренду, проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення, технічної документацій щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки для надання в оренду , технічної документації щодо поділу (обєднання) земельної ділянки ,технічної документації щодо встановлення меж; про надання дозволу на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок несільськогосподарського призначення для продажу у власність; про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для передачі у власність громадянам в межах м.Стрий; про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Стрия інженерних мереж по вул. Січових стрільців, інші питання.

На сесії розглянуто питання про дострокове припинення повноважень секретаря Стрийської міської ради VII демократичного скликання Канівець Н.О.

Секретарем Стрийської міської ради VІІ демократичного скликання шляхом таємного голосування обрано депутата Стрийської міської ради VІІ демократичного скликання Бурак Р.М.

У Різному виступив член Ініціативної групи з питань розбудови системи місцевого самоврядування територіальної громади м. Стрий. Шаповаленко І.П. та довів до відома депутатів і всіх присутніх концепцію з розбудови місцевого самоврядування для подальшої співпраці з міською радою.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.