06.09.2019, 16:04

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, яке відзначаємо у другу неділю вересня.

Цей день — хороша нагода висловити вдячність тим, хто обрав особливо затребувану професію газовика. Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій, але важливій справі — розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої була б неможлива діяльність усього народногосподарського комплексу.

Перший видобуток нафти в промислових масштабах в Україні почався ще в ХVІІІ столітті. У районі Прикарпатських родовищ видобувалося близько двох мільйонів тонн чорного золота. Українська газовидобувна промисловість взяла свій початок з 1924 року, коли в експлуатацію було введено Дашавське газове родовище і закінчено будівництво першого українського газопроводу Дашава — Стрий. З того часу виросло не одне покоління стриян — висококваліфікованих спеціалістів, які успішно освоюють нелегкі професії геологів, буровиків, розробників, технологів, транспортників, пов'язали свою долю з видобутком, обробкою і постачанням нафти та газу. Завдяки їхньому високому професіоналізму, відповідальності, злагодженій роботі здійснюється цілеспрямований розвиток паливно-енергетичного комплексу країни.

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, саме Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від Вас залежить стабільна робота вітчизняної промисловості, енергетична безпека Української держави. Нехай й надалі Ваші зусилля будуть спрямовані на піднесення національної економіки, приносять очікувані результати.

У цей святковий день бажаю Вам нових здобутків та перемог, міцного здоров'я, родинного благополуччя, мирного неба. Добра Вам і Вашим родинам, земних щедрот, успіхів на професійній ниві.

Роман Шрамов’ят