18.07.2019, 15:55

Засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

Засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради, яке відбулося сьогодні, 18 липня, відкрив і вів міський голова Стрия Роман Шрамов'ят.

На засіданні розглянуто такі питання: про внесення змін до показників міського бюджету на 2019 рік; про надання одноразової грошової допомоги громадянам міста у сумі 77 тис. 500 грн; про призначення піклувальника дитині, позбавленій батьківського піклування; про дозвіл на обдарування неповнолітніх; про дозвіл на виїзд за межі України вихованців інтернатної групи ДНЗ № 15 “Пролісок”; про взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов; про переоформлення договорів найму житла з громадянами; про оформлення та реєстрацію права власності на об'єкти нерухомого майна; про затвердження розпорядження міського голови № 37 від 01.04.2019р. “Про внесення змін до рішення міськвиконкому від 21.03.2013р. “Про створення комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню”; про переведення житлових приміщень в нежитлові, надання поштово-адресних номерів, надання дозволу на розміщення тимчасових споруд та зовнішньої реклами, інші питання.

Внесено зміни до складу комісії з розгляду документів для призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та здійснення контролю за їх проведенням за місцем фактичного проживання відповідно до постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”. Затверджено склад містобудівельної ради при відділі архітектури та містобудування.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.