10.07.2019, 08:44

Відділом ведення Державного реєстру виборців виготовлено попередні списки виборців та іменні запрошення на позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року

9 липня 2019 року попередні списки виборців та іменні запрошення передано дільничним виборчим комісіям міста Стрия.

Дільничні виборчі комісії будуть доставляти іменні запрошення виборцям. Крім того, виборці мають право у приміщенні дільничної виборчої комісії ознайомитись зі списком виборців. Виборець, який виявив неточності в своїх даних, не включення виборців або помилково включених до списку осіб, може звернутись до дільничної виборчої комісії або до відділу ведення Державного реєстру виборців для внесення відповідних виправлень. Усі звернення, які надійдуть до дільничної виборчої комісії, повинні бути передані до відділу ведення Державного реєстру виборців. Нагадуємо, що останнім днем подання звернень до відділу ведення Державного реєстру виборців для внесення виправлень або змін у попередніх списках виборців, в тому числі тимчасової зміни місця голосування, є 15 липня 2019 року.

10 липня 2019 року до відділу ведення Державного реєстру виборців надійдуть відомості про осіб, які зареєстрували своє місце проживання, змінили прізвище та померли після виготовлення попередніх списків виборців. Згідно цих відомостей до попередніх списків також будуть внесені відповідні зміни.

Крім того, дільничні виборчі комісії виборчих дільниць, розташованих у лікувальних закладах на території міста, надаватимуть відомості про осіб, включених до списків виборців на цих дільницях. Згідно цих відомостей, виборці будуть виключені зі списків за місцем постійного проживання, оскільки виборець до списків виборців може бути включений лише один раз. Виборці, які звертались до консульських установ про надання їм можливості проголосувати і включені до списків для голосування за кордоном, виключаються зі списків за основним місцем проживання оскільки виборець може бути включений до списків лише один раз.

Після опрацювання усіх відомостей, які надійдуть до відділу ведення Державного реєстру виборців до 15 липня 2019 року включно, будуть виготовлені уточнені списки, по яких здійснюватиметься голосування в день виборів.

Нагадуємо, що з метою сприяння реалізації виборчих прав відділ ведення Державного реєстру вестиме прийом громадян також 13 і 14 липня 2019 року з 10.00 до 16.00.