15.05.2019, 09:35

Одягни вишиванку! Відчуй себе українцем!

Щороку в третій четвер травня свідома українська спільнота відзначає чудове самобутнє свято — Всесвітній день вишиванки. Його започаткували студенти факультетів історії, політології, міжнародних відносин Чернівецького університету ім. Юрія Федьковича у 2006 році. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризації серед громадян, зокрема, серед молоді.

Особливістю Дня вишиванки є те, що воно не передбачає якихось обов'язкових заходів окрім одягання вишиванок. Адже саме у стародавньому одязі українців закодовано багато символів сили, краси, добробуту та оберегів.

Долучімося до цього чудового свята, одягнувши в цей день — у четвер, 16 травня, вишиванку на роботу, навчання, у садочок. І нехай цей день буде для Вас світлим і сонячним, наче кольори української вишиванки.