12.04.2019, 15:59

Шановні мешканці Львівської області!

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології 13 та 14 квітня поточного року по території Львівської області та м. Львову зберігається переважно висока (4-й клас), подекуди надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас).

У зв’язку з цим звертаємося до Вас із проханням не розводити багаття у лісі та не здійснювати випалювання трав’яної рослинності на землях сільськогосподарського призначення, оскільки це може призвести до лісових пожеж на території області!

Із метою запобігання пожеж у лісових масивах слід пам’ятати елементарні правила пожежної безпеки:

1. Перебуваючи в лісах, треба вибрати безпечне місце для розведення багаття та обкопати його.

2. Не слід кидати непогашені недопалки сигарет, розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом.

3. Збираючись додому, не забувайте ретельно залити вогонь водою або закидати піском.

Пам’ятайте! Погано загашене вогнище протягом 3-5 днів приховує в собі небезпеку.

Будьте уважними та обережними з вогнем, дотримуйтеся правил пожежної безпеки та не забувайте нагадувати своїм дітям, коли ті йдуть на вулицю, про небезпеку пустощів із вогнем та наслідки від цього.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації