15.03.2019, 09:10

Засідання комісії захисту прав дітей

14 березня, у День українського добровольця, відбулося засідання комісії захисту прав дітей Стрийського міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Стрия Романа Волинця. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих добровольців.

На засіданні комісії розглянуто такі питання: про дозвіл на обдарування; про встановлення опіки над майном дитини-сироти; про затвердження висновку про перевірку використання аліментів на утримання малолітніх дітей; про підтвердження місця проживання малолітнього; про дозволи на отримання компенсації за належне для отримання жиле приміщення; про дозвіл для певної особи на отримання коштів у Стрийському відділенні ПАТ “Державний ощадний банк України”. Розглянуто заяву про призначення опікуна дитини та заяву директора НВК “ЗНЗ І ст. “12 — ДНЗ”. Комісія затвердила індивідуальні плани.