11.03.2019, 16:56

“Шевченко через віки”

9 березня у міському Будинку культури відбулася урочиста академія “Шевченко через віки” з нагоди 205-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка за участі Симфонічного оркестру, хору та солістів Оперної студії Львівської Національної музичної академії ім. М.Лисенка; Муніципального чоловічого камерного хору “Каменяр”. Автор ідеї та диригент, Народний артист України, професор Львівської Національної музичної академії ім. М.Лисенка Тарас Микитка.

З вітальним словом виступили заступник міського голови Стрия Роман Волинець та ректор Львівської Національної музичної академії ім. Миколи Лисенка, народний артист України, академік Ігор Пилатюк.

У святковому концерті прозвучали пісні на вірші Т.Шевченка у виконанні хору та солістів оперної студії Львівської Національної музичної академії та у супроводі симфонічного оркестру.

Учасники академії, присвяченої 205-ій річниці від дня народження Т.Шевченка, поклали квіти до підніжжя пам'ятників Великому Кобзареві у м.Стрию.