08.02.2019, 11:36

Виборчу дільницю №461781 перенесено до іншого приміщення

Шановні виборці-мешканці вулиць 50-річчя УПА, Коссака №№11Б-15, Січових Стрільців №№6А, 6Б, 10В!

Зверніть увагу на те, що постановою Центральної Виборчої Комісії від 06.02.2019 №239 внесено зміни до місця розташування виборчої дільниці №461781 та перенесено її з приміщення колишньої філії Інституту підприємництва та перспективних технологій ДУ "Львівська політехніка" (м.Стрий, вул.Січових Стрільців, 12В) в приміщення бібліотеки-філії №3, яка розташована за адресою м.Стрий, вул.50-річчя УПА, 13.

Відтак мешканці вищевказаних будинків на виборах Президента України 31 березня 2019 року та наступних виборах зможуть проголосувати за новою адресою - у приміщенні бібліотеки-філії №3, що на вул.50-річчя УПА, 13.