10.01.2019, 10:00

Різдвяна феєрія

9 січня у міському Будинку культури м.Стрия відбулося різдвяне свято “З'єднаймо душі колядою” за участі творчих колективів міста. Свято підготували і провели відділ культури Стрийського міськвиконкому, працівники міського Будинку культури.

Перед стриянами виступили вокально-інструментальний ансамбль З.Самборського, народний камерний хор ім. Михайла Вербицького (художній керівник та диригент Ігор Михайлів), Вертеп Стрийської станиці “Пласту”, дует “Гумель”, народна студія естрадних мистецтв “Говерла” міського Будинку культури (керівник Михайло Золотуха), Христина Шоробура та інші. Прозвучали колядки “Свята ніч”, “Бог ся рождає”, “Коляда”, “Бог предвічний народився” та інші.

Різдвяна феєрія “З'єднаймо душі колядою” стала продовженням коляди, додала стриянам святкового настрою.