10.12.2018, 16:56

“Може для України, може лиш для Стрия...”

Так називався літературно-мистецький вечір, який відбувся 9 грудня у міському Будинку культури, приурочений творчості відомого українського поета, члена національної Спілки письменників України, заслуженого працівника культури України, Почесного громадянина Стрия Віктора Романюка та члена національної Спілки композиторів України Романа Никифоріва. Близько 25 років триває їх творча співпраця. Результатом стали музичні твори, які прозвучали того вечора у виконанні Муніципального чоловічого хору “Каменяр” та народного оркестру народних інструментів ім. Василя Лазорищака, диригент — заслужений діяч мистецтв України — Степан Целюх. Хореографічний супровід — народного танцювального ансамблю “Стрияночка” міського будинку культури, керівники Олена та Олексій Боровницькі, декламації Ігоря Маланчука та Наталії Катерняк.

З вітальним словом виступили заступник міського голови Стрия Роман Волинець, друзі та знайомі авторів.

Про творчість митців розповіла доцент кафедри музикознавства та фортепіано музично-педагогічного факультету Дрогобицького педагогічного університету ім. І.Франка — Уляна Молчко.

Віктор Романюк та Роман Никифорів подякували стриянам за натхнення та щиру любов, яка всі ці роки надихала їх на творчість.