10.12.2018, 16:53

Інформація про проведене засідання містобудівної ради

3 грудня 2018 року в приміщенні міськвиконкому по вул. Т.Шевченка, 71 за участі членів містобудівної ради та громадськості, відбулось засідання містобудівної ради та громадське обговорення по розгляду детальних планів території (містобудівної документації) та пам'ятного знаку Герою України Юрію Дяковському.

На засіданні за інформацією заступника голови ради М.Дребот були розглянуті детальні плани території по вул. Коновальця (поряд з будинком №1), по вул. Т.Шевченка, 119, по вул. Б.Хмельницького, 27, по вул. С.Крушельницької, 18, по вул. Т.Шевченка, 24, по вул. Зваричі, 76, по вул. Вітовського, 9, по вул. Успенській, 30, по вул. Галицькій, по вул. Болехівській, 30, по вул. Підзамче, 36, 36а, 36б, 36в, 36г, по вул. Болехівській, по вул. Нижанківського, по вул. Д.Яціва, по вул. Січ. Стрільців, по вул. Д.Яціва, по вул. Галицькій, про що повідомлялося в часописі «Гомін волі» за 03.11.2018р., та на офіційному сайті Стрийської міської ради - http://www.stryi-rada.gov.ua. Протягом місяця пропозицій чи зауважень не надходило.

Під час засідання містобудівної ради на запитання членів містобудівної ради та громадськості були надані відповіді та пояснення розробниками детальних планів території - архітекторами Т.Дириком, О.Латиком, О.Францкевичем.

Свою думку по детальним планам території також висловили І.Зрайло, А.Поврозник, О.Филик, І.Левицький та інші.

Детальні плани територій вирішено погодити та винести на розгляд чергової сесії Стрийської міської ради з внесенням доповнень до детальних планів територій по вул. Т.Шевченка, 24, по вул. Зваричі, 76, по вул. Вітовського, 9, по вул. Болехівській, 30.

Також було розглянуто макет пам'ятного знаку Герою України Юрію Дяковському розробленого викладачами Стрийського ВХПУ №16 Сенько П.В., Лебеденко Д.М. Дану пропозицію вирішено взяти за основу з подальшим встановленням пам'ятного знаку в сквері імені Юрія Дяковського по вул. Ю.Липи.

Відділ архітектури та містобудування
Стрийського міськвиконкому