06.12.2018, 17:41

7 грудня — День місцевого самоврядування в Україні

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати міської ради! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави у значній мірі пов'язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанню ролі громади, відповідальності кожного її члена за долю рідного краю. Діяльність самоврядних органів стала важливим інститутом реального народовладдя, засобом реалізації інтересів територіальних громад.

Майбутнє Української держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Адже у демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв'язанню важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв'язки між громадянами, сприяти їхній участі в управлінських процесах.

Сьогодні на орган самоврядування нашого міста покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток Стрия, благополуччя та створення належних умов для проживання мешканців міста. Завдяки злагодженій роботі представницької та виконавчої гілок влади, співробітництву з територіальною громадою вдається вирішувати завдання, які ставить перед нами час, реалізовувати перспективні плани та задуми.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати міськради, в день професійного свята прийміть щирі слова вдячності за Вашу самовіддану працю. Нехай Ваші наполегливість, професіоналізм, компетентність, відповідальність за доручену ділянку роботи, активна громадянська позиція й надалі буде гідним внеском у розбудову рідного міста, держави.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя, здійснення усіх Ваших життєвих планів та сподівань. Нехай береже Господь Вас і Ваші родини.

Роман Шрамов’ят