06.12.2018, 11:06

6 грудня — День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України, учасники бойових дій, мужні захисники Української держави!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом — Днем Збройних Сил України.

Сьогодні на українських воїнів покладена священна місія — боронити кордони рідної землі, забезпечувати мирне небо, щасливе життя свого народу. В умовах російської агресії це завдання для особливо мужніх, безстрашних, вірних присязі героїв. Спадкоємці високої слави українського козацтва, героїв національно-визвольної боротьби за волю і незалежність Української держави, Ви з честю несете лицарську славу своїх попередників. Мужність і героїзм, проявлені українськими воїнами в ході Антитерористичної операції на сході України, високий патріотизм, стійкість і незламність у виконанні свого обов'язку здобули молодому українському війську любов і вдячність українського народу, повагу світової спільноти.

Сьогодні українські військовослужбовці, виявляючи глибокий патріотизм, витримку і відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. У складних умовах залишаються вірними обов'язку, спрямовуючи свої сили і професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності та дисципліни.

Стрияни вдячні усім, хто зі зброєю в руках захищає рідну землю від ворожих військ, мир і спокій українського народу, ставши на захист Української держави за першим її покликом. Пам'ятаємо, що саме Ви, герої Збройних Сил України, ціною власного життя даруєте нам можливість ростити дітей, виконувати повсякденні справи. Завдяки Вашій мужності і професіоналізму українська армія стала національною гордістю, гарантом нашої безпеки.

У день професійного свята з почуттям глибокої шани бажаю Вам міцного здоров'я, наснаги, успіхів у вдосконаленні бойової та професійної майстерності, добра та достатку, Божого захисту Вам і Вашим родинам. А всім нам — миру та спокою на усій українській землі.

Слава Україні! Героям слава!

Роман Шрамов’ят