09.11.2018, 16:15

Засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

8 листопада відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відкрив і вів заступник голови міської комісії з питань ТЕБ та НС, заступник міського голови Ігор Стецик.

Про загрозу відключення водопостачання населенню міста Стрия в зв'язку із заборгованістю КП “Стрийводоканал” за спожиту електроенергію перед ПрАТ “Львівобленерго” станом на 8 листопада 2018 року доповіли начальник КП “Стрийводоканал” Володимир Козак та начальник Стрийського РЕМ ПрАТ “Львівобленерго” Роман Дутко.

Заслухавши доповіді, з метою запобігання виникненню через припинення водопостачання надзвичайних ситуацій, пов'язаних з загостренням санітарно-епідемічного стану, в першу чергу в закладах охорони здоров'я та в навчальних закладах міста, погіршенням пожежного водопостачання, комісією було вирішено зобов'язати відповідні служби терміново до 20 листопада поточного року вирішити питання щодо сплати коштів Стрийському РЕМ ПрАТ “Львівобленерго” за спожиту електроенергію КП “Стрийводоканал” та активізувати позовну роботу по стягненню заборгованості за спожиту воду абонентами КП “Стрийводоканал”.