07.11.2018, 16:26

“Персонажі та образи” Михайла Іваніва

“Персонажі та образи” - так називається виставка фоторобіт стриянина Михайла Іваніва, яка відкрилася 6 листопада у виставковому залі краєзнавчого музею “Верховина”. Всі фотороботи на виставці чорно-білі, що робить портретні та сюжетні світлини особливими, виокремлюючи образи фотогероїв, підкреслюючи основні деталі світлин.

М.Іванів лікар за фахом, фотографією займається понад 20 років. За цей час організував кілька фотовиставок, які отримали схвальну оцінку колег по цеху, мешканців та гостей нашого міста.

Привітати М.Іваніва з відкриттям виставки прийшли друзі, колеги. Директор краєзнавчого музею “Верховина” Г.Верес, депутат Стрийської міської ради Я.Михайлюк, головний спеціаліст з питань торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування та захисту прав споживачів міськвиконкому М.Ханас, голова Стрийської “Просвіти” З.Медюх, В.Олексин, О.Канюга, фотокор газети “Гомін волі” І.Копина, які виступили на відкритті фотовиставки, подякували М.Іваніву, побажали йому творчого натхнення, успіхів, нових цікавих світлин, які митець подарує своїм шанувальникам.