26.10.2018, 14:24

“Стрий Органік Фест осінь 2018”

З 26 по 28 жовтня на майдані Ринок у Стрию проходитиме “Великий Карпатський Ярмарок Стрий-Органік-Фест”. У ньому візьмуть участь виробники-продавці екологічно чистої сільськогосподарської продукції з усієї України.

У програмі фестивалю виставка-продаж екологічно-чистої сільськогосподарської продукції, вироби гончарів, ковалів, вишивальників, а також доробки художників та скульпторів.

Заплановано проведення велофестивалю “Три дні без авто”, творча імпреза “Місто митців”, головна мета якої презентація професій та навчального процесу від профтехучилищ, майстер-класи від місцевих майстрів народних ремесел, виступи самодіяльних колективів та виконавців.