21.09.2018, 10:33

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

18 вересня 2018 р. у приміщенні Будинку вчителя відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи. Н. Пістун, завідувач методичного кабінету, ознайомила присутніх з переліком документів, необхідних для організації індивідуальної форми навчання учнів, окреслила особливості роботи практичних психологів шкіл міста.

О. Смирнова, методист відділу освіти, повідомила умови конкурсів «Вчитель року-2019», «Сурми звитяги», «Я – журналіст», мовно-літературних конкурсів. В. Веселков поінформував про організацію курсової перепідготовки педагогічних працівників у 2018-2019 н. р. С. Івашків, головний спеціаліст відділу освіти, наголосила на необхідності поновлення банку даних учнів пільгових категорій, зокрема, для організації гарячого харчування; окреслила організаційні заходи щодо І та ІІ етапів предметних олімпіад із врахуванням графіка, надісланого ДОН ЛОДА.