Стрийська міська радаСтрийська міська рада

офіційний сайтофіційний сайт

Стрийська міська рада - Новини


 

11.09.2018, 14:50

Засідання чергової сесії Стрийської міської ради

11 вересня цього року відбулося засідання ХVII сесії VII демократичного скликання Стрийської міської ради, яке провів міський голова Роман Шрамов’ят. Були розглянуті 40 питань порядку денного. Всі питання були обговорені напередодні на засіданнях постійних депутатських комісій.

З питаннями про виконання міського бюджету за І півріччя поточного року, внесеннями змін до нього, про місцеві податки виступила начальник фінансового управління Л.Коваль. Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку інформувала начальник відділу економіки Г.Баран. Керуючий справами міськвиконкому О.Затварницька доповіла про зміни у відповідному рішенні міської ради щодо структури та чисельності апарату міської ради.

Перший заступник міського голови Р.Маланій виніс на розгляд сесії питання - внесення змін до програми благоустрою та програми утримання окремих об’єктів благоустрою, програми природоохоронних заходів, прийняття у комунальну власність мереж та дороги вул.Сколівська, затвердження нової редакції статуту Стрийського МККП та зміни до програми капітального ремонту житлового фонду.

Заступник міського голови І.Стецик доповів про питання змін до програми придбання та встановлення вузлів обліку теплової енергії в будинках комунальної власності, прийняття у комунальну власність гуртожитку по вул.В.Івасюка, зміни до програми ремонту ліфтів.

Заступник міського голови Р.Волинець інформував про внесення змін щодо рішення відповідної сесії міської ради про створення центру первинної медико-санітарної допомоги Стрия, надання дозволу на знесення нежитлового приміщення по вул. Дрогобицькій, 50, міську програму профілактики гепатиту, затвердження програми центру первинної медико-санітарної допомоги, внесення змін до програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей, затвердження порядку придбання житла для учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування, внесення змін щодо рішення міської ради про створення інклюзивно-ресурсного центру, про звільнення дитини-сироти від оплати за комунальні послуги забезпечення теплом.

Начальник відділу архітектури та містобудування М.Дребот повідомила про надання дозволу та затвердження детальних планів територій міста. Про питання, пов’язані з землеустроєм та затвердження вартості майна, що підлягає приватизації, інформувала головний спеціаліст із земельних питань О.Андрушків. Про програму відеоспостереження для охорони громадського порядку та програми забезпечення Стрийського відділу міграційної служби повідомила начальник фінансово-господарського відділу Н.Салада. Начальник відділу НС, ЦЗ оборонної та мобілізаційної роботи Є.Харик інформував про внесення змін до програми забезпечення діяльності територіального сервісного центру МВС.

Директор КП «Стрийське міське радіомовлення «Голос Стрия» Г.Данильців запропонувала зміни до програми забезпечення слухачів найновішою та найсвіжішою інформацією. Головний редактор часопису «Гомін волі» С.Турчин інформував про внесення змін до програми інформаційного забезпечення економічного та соціального розвитку Стрия.

Депутати Стрийської міської ради В.Дейнега, А.Стасів, А.Поврозник виступили із запитами, заявами та повідомленнями. Прийнято рішення з усіх розглянутих питань порядку денного.


НазадВсі новини
 


міський голова міста Стрия
Роман Шрамов'ят


Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

ГАРЯЧА ІНТЕРНЕТ-ЛІНІЯ
з питань ЖКГ

Що думають стрияни про Голодомор

ВАЖЛИВО!


На допомогу сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту та екстремальних ситуаціях

Про порядок дій з отриманням інформації про вчиненння (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного характеру

Введення в дію оновленої нормативно-грошової оцінки земель міста Стрия

 

ЩО НОВОГО
НА САЙТІ:


Останні новини:
Опубліковано проект рішення міськвиконкому та аналіз його регуляторного впливу

Родинна виставка “Відчувати”

Новостворена фізична особа – підприємець в декларації про майновий стан і доходи вказує доходи та інформацію про майновий стан (рухоме та рухоме майно)

Нові нормативно-правові акти:
Додано новий розділ «Місцеві податки»

Звіт міського голови про виконання Програми соціального та економічного розвитку міста Стрия за 2018 рік

Паспорти бюджетних програм і звіти про їх виконання

Розпорядження міського голови

Рішення сесій міської ради

Рішення міськвиконкому

 

НАША АДРЕСА:

82400, Львівська обл.,
 м. Стрий, вул. Шевченка, 71, тел. (03245) 52434, факс (03245) 71271

Економічний форум у Львові

Прогноз погоди у Стрию

Прогноз погоди в Стрию на найближчий місяць


СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини

На початок сторінки


Каталог україномовних сайтів [Vox.com.ua] Портал українця

© Стрийська міська рада, Р.Собко, 2007-2019
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове