11.09.2018, 14:50

Засідання чергової сесії Стрийської міської ради

11 вересня цього року відбулося засідання ХVII сесії VII демократичного скликання Стрийської міської ради, яке провів міський голова Роман Шрамов’ят. Були розглянуті 40 питань порядку денного. Всі питання були обговорені напередодні на засіданнях постійних депутатських комісій.

З питаннями про виконання міського бюджету за І півріччя поточного року, внесеннями змін до нього, про місцеві податки виступила начальник фінансового управління Л.Коваль. Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку інформувала начальник відділу економіки Г.Баран. Керуючий справами міськвиконкому О.Затварницька доповіла про зміни у відповідному рішенні міської ради щодо структури та чисельності апарату міської ради.

Перший заступник міського голови Р.Маланій виніс на розгляд сесії питання - внесення змін до програми благоустрою та програми утримання окремих об’єктів благоустрою, програми природоохоронних заходів, прийняття у комунальну власність мереж та дороги вул.Сколівська, затвердження нової редакції статуту Стрийського МККП та зміни до програми капітального ремонту житлового фонду.

Заступник міського голови І.Стецик доповів про питання змін до програми придбання та встановлення вузлів обліку теплової енергії в будинках комунальної власності, прийняття у комунальну власність гуртожитку по вул.В.Івасюка, зміни до програми ремонту ліфтів.

Заступник міського голови Р.Волинець інформував про внесення змін щодо рішення відповідної сесії міської ради про створення центру первинної медико-санітарної допомоги Стрия, надання дозволу на знесення нежитлового приміщення по вул. Дрогобицькій, 50, міську програму профілактики гепатиту, затвердження програми центру первинної медико-санітарної допомоги, внесення змін до програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей, затвердження порядку придбання житла для учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування, внесення змін щодо рішення міської ради про створення інклюзивно-ресурсного центру, про звільнення дитини-сироти від оплати за комунальні послуги забезпечення теплом.

Начальник відділу архітектури та містобудування М.Дребот повідомила про надання дозволу та затвердження детальних планів територій міста. Про питання, пов’язані з землеустроєм та затвердження вартості майна, що підлягає приватизації, інформувала головний спеціаліст із земельних питань О.Андрушків. Про програму відеоспостереження для охорони громадського порядку та програми забезпечення Стрийського відділу міграційної служби повідомила начальник фінансово-господарського відділу Н.Салада. Начальник відділу НС, ЦЗ оборонної та мобілізаційної роботи Є.Харик інформував про внесення змін до програми забезпечення діяльності територіального сервісного центру МВС.

Директор КП «Стрийське міське радіомовлення «Голос Стрия» Г.Данильців запропонувала зміни до програми забезпечення слухачів найновішою та найсвіжішою інформацією. Головний редактор часопису «Гомін волі» С.Турчин інформував про внесення змін до програми інформаційного забезпечення економічного та соціального розвитку Стрия.

Депутати Стрийської міської ради В.Дейнега, А.Стасів, А.Поврозник виступили із запитами, заявами та повідомленнями. Прийнято рішення з усіх розглянутих питань порядку денного.