07.09.2018, 15:57

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх

На обліку у службі у справах дітей знаходяться діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, за скоєння злочинів, за які присуджено примусові заходи виховного характеру та іспитовий термін.

Бажання самоствердитися штовхає декотрих молодих людей до конфліктних ситуацій, скоєння безпричинних, незрозумілих правопорушень. Тому важливим завданням для батьків, вчителів, ювенальної превенції, служби у справах дітей вберегти підлітків від необдуманих кроків та поганих вчинків.

Службою у справах дітей виконкому Стрийської міської ради спільно з працівниками Стрийського міськрайонного відділу з питань пробації філії Центру пробації у Львівській області 04.09.2018р. проведено профілактичну бесіду з неповнолітніми, які засуджені до покарання, за вчинення кримінального правопорушення не пов’язаного з позбавленням волі та перебувають на обліку в службі у справах дітей, як діти, які опинилась у складних життєвих обставинах (конфлікт із законом).