30.08.2018, 15:39

Конференція освітян Стрия

30 серпня цього року у приміщенні актового залу ЗОШ №5 імені В.Стасюка в рамках серпневих нарад, напередодні нового навчального 2018-2019 рр. відбулася конференція, для керівників освітніх установ міста.

Вона розпочалася духовим гімном «Боже єдиний великий, нам Україну храни». Хвилиною мовчання були пом’януті ті, що віддали життя за Україну.

З благословенням до присутніх звернувся о.Остап Микитчин. Він сказав: «Триває освітня реформа, яка ніби та сама пісня, але з новою мелодією. Христа також його учні називали вчителем». Після молитви «Отче наш» він побажав доброго шляху в незвідане в новому навчальному році.

Кращі керівники освіти поклали корзину квітів до пам’ятника Будителям.

Начальник відділу освіти Оксана Матвіїв щиро привітала присутніх напередодні нового начального року. «Наша зустріч це свято, що підтверджує обраність вчительського фаху. Стараннями вчителів плекається генофонд нашої нації. Всі освітяни заслуговують високої оцінки, всі попрацювали добре. Побажала всім успіхів і процвітання, здоров’я і наснаги. Здобутки стрийських освітян вагомі, вони на особливому рахунку на Львівщині».

Заступник міського голови Роман Волинець також приєднався до вітань. «Приємно бути серед вас. Це висока місія вчителя - творити нове суспільство молодих людей на любові. Хай Бог допомагає і береже Вас».

Були нагородженні кращі керівники освіти Стрия, як переможці різних конкурсів.

Сердечно привітали Оксану Пилипів та подякували за плідну роботу у методкабінеті відділу освіти.

В мультимедійному представленні були показані досягнення всіх шкіл та дошкільних закладів міста.

Прозвучали пісні у виконанні Наталії Дулиш та її сина Андрія.

Фото Г.Данильців