08.08.2018, 15:52

Міські премії присуджено

10 липня цього року у приміщенні залу засідань виконкому Стрийської міської ради відбулося засідання журі з присудження міської премії у чотирьох номінаціях – «музичне мистецтво» імені Остапа Нижанківського, «образотворче мистецтво» імені Петра Обаля, «літературна творчість» імені Олекси Бобикевича та «громадсько-просвітницька діяльність» імені Євгена Олесницького. Його провів голова журі, громадський діяч, письменник, публіцист Віктор Романюк.

У номінації «музичне мистецтво» премія імені Остапа Нижанківського присуджена члену Національної спілки композиторів України, композитору і диригенту, Заслуженому працівнику культури України Роману Никифоріву за кантати «Січ іде», «Повстанці» (вірші Віктора Романюка), «Майдан.Війна» (вірші Івана Дички) для змішаного хору, солістів, читців та симфонічного оркестру.

В номінації «образотворче мистецтво» премія імені Петра Обаля присуджена члену Національної спілки художників України, Національної спілки письменників України художнику та письменнику Мирону Нестерчуку за творчі досягнення у галузі образотворчого мистецтва.

У номінації «літературна творчість» премія імені Олекси Бобикевича присуджена авторському колективу у складі Віктор Романюк, Михайло Мандрик (посмертно), Роман Пастух за науково-популярне ілюстроване видання «Стрийщина» в 2 томах.

У номінації «громадсько-просвітницька діяльність» премія імені Євгена Олесницького присуджена голові об’єднання «Антиімперіаліститчний фронт», громадсько-політичному діячеві Миколі Магасу за активну національно-патріотичну діяльність.

Фото Г.Данильців