01.08.2018, 13:30

Інформація про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів

Мета проведення робіт: Проведення земельних торгів з набуття права власності

Дані про земельні ділянки:

1. Місце знаходження ділянки: Львівська обл., м. Стрий, вул. Промислова 1-Б.

Кадастровий номер: 4611200000:08:008:0028.

Вид використання – для комерційних цілей; цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07); категорія земель - землі житлової та громадської забудови.

2. Місце знаходження ділянки: Львівська обл., м. Стрий, вул. Промислова 1-В.

Кадастровий номер: 4611200000:08:008:0029.

3. Місце знаходження ділянки: Львівська обл., м. Стрий, вул. Промислова, 1-Г.

Кадастровий номер: 4611200000:08:008:0030.

4. Місце знаходження ділянки: Львівська обл., м. Стрий, вул. Промислова, 1-Д.

Кадастровий номер: 4611200000:08:008:0031.

5. Місце знаходження ділянки: Львівська обл., м. Стрий, вул. Промислова, 1-Е.

Кадастровий номер: 4611200000:08:008:0032.

Умови конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи (відповідно до Наказу Мінагрополітики України від 25.09.2012 року №579 «Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах») з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахування податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

• копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомлення про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи-підприємця);
  • згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця);
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;
  • копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (за наявності);
  • інформація про продані лоти на земельних торгах земельних ділянок державної та комунальної власності:

землі житлової та громадської забудови (комерційні цілі);

кількість (шт.), стартова ціна (грн.), ціна продажу (грн.), ціна продажу порівняно зі стартовою ціною в гривнях та у відсотках з підтвердними документами (оригінали протоколів земельних торгів у формі аукціону або звірені копії) та показник порівняльної характеристики ціни продажу відносно стартової ціни (коефіцієнт, який отримується шляхом ділення загальної суми ціни продажу на загальну суму стартової ціни).

Строк подання конкурсної документації:

За п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Дата проведення конкурсу:

20.08.2018 року о 11 год. 00 хв.

Поштова адреса, за якою подаються документи:

82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. Шевченка, буд. 71

Дата, час і місце проведення конкурсу:

Львівська обл., м. Стрий, вул. Шевченка, буд. 71

Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. Шевченка, буд. 71 (03245) 7-12-89