25.07.2018, 15:40

Засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

25 липня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради, яке відкрив і вів міський голова Стрия Роман Шрамов'ят.

Розглянуто такі питання: про затвердження проектно-кошторисної документації, про підсумки роботи із зверненнями громадян за 6 місяців 2018 року, про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік, про надання одноразової грошової допомоги громадянам міста, про виділення коштів з міського бюджету на видання книг та на виплату міських премій, про організацію громадських робіт у 2018 році, про переоформлення договорів найму житла з громадянами, про затвердження тарифу на послуги ПП “Балансир-ліфт” з технічного обслуговування і ремонту ліфтів в будинку № 81а по вул. Львівській в м. Стрию, про забезпечення проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста Стрия та інші.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.