04.07.2018, 17:34

Відбулась зустріч з представниками бізнесу

03.07.2018 року в Стрийській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулася чергова зустріч за участі представників малого та середнього бізнесу, під час якої обговорено актуальні питання щодо наповнення дохідної частини бюджету, новацій законодавства та легалізації заробітної плати.

На початку зустрічі начальник інспекції Роман Гладій наголосив, що основне завдання Державної фіскальної служби – створити рівні умови для всіх суб’єктів господарювання, якісне обслуговування бізнесу та зменшення тиску на платників податків.

Посадовець ознайомив присутніх з підсумками роботи інспекції в напрямку забезпечення надходжень до бюджетів регіону.

Під час зустрічі також обговорювалися питання своєчасної сплати податків, погашення заборгованості, легалізації заробітної плати та рівномірне наповнення місцевого бюджету, а також проблемні питання, які виникають у платників під час застосування новацій податкового законодавства.

На завершення зустрічі учасники отримали вичерпні відповіді на запитання. Начальник Стрийської ОДПІ Роман Гладій висловив подяку учасникам зустрічі та запевнив, що думка представників бізнесу є важливою в діяльності фіскальної служби.

Сектор організації роботи Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області