04.07.2018, 16:47

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо наміру здійснення коригування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів

13.07.2018р. о 16.30 год. в приміщенні Народного дому (вул.Народна, 8) будуть проводитись громадські слухання щодо наміру здійснення коригування тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів ТзОВ «Комунальник-1» відповідно до розпорядження Першого заступника міського голови за №67 від 04.07.2018р.

Ініціаторами проведення громадських слухань є: ГО «Стрийський майдан», ГФ «Стрийська Сотня Січових Стрільців», НВР «Правий сектор Стрийщини». Ознайомитись з матеріалами щодо коригування тарифів можна у приміщенні міської ради та ТзОВ «Комунальник-1» (вул.Нижанківського, 50, тел.0669761794).