21.06.2018, 15:39

Засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

21 червня цього року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Стрия Романа Маланія. Про роботу Стрийського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді доповіла директор центру Л.Дум’як Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018р. поінформувала присутніх начальник фінансового управління Л.Коваль.

На виконкомі розглянуто також питання про надання одноразової грошової допомоги громадянам міста, про виділення коштів з міського бюджету на підписку преси, про затвердження проектно-кошторисної документації, про продовження оренди нежитлових приміщень, про переведення житлових приміщень в нежитлові, надання поштово-адресних номерів, надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, про взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов, про надання в користування нежитлових приміщень, про створення територіальних формувань цивільного захисту, про організацію проведення військово-професійної орієнтації молоді і прийому до закладів вищої освіти та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти на 2018/2019 роки, інші питання. З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.