07.06.2018, 17:14

Творче засідання

6 червня 2018 року в приміщенні міського Будинку вчителя (вул. Бобикевича, 5) відбулося спільне засідання Стрийського відділення НСПУ та літературно-мистецького об’єднання «Хвилі Стрия», яке провів їх голова, громадський діяч, письменник, публіцист Віктор Романюк.

Були розглянуті питання, про подання матеріалів до створюваного біобібліографічного збірника, про подання заявок на отримання міської премії в чотирьох номінаціях, - література, музика, образотворче мистецтво, громадська діяльність, надання своїх творів для сторінки «Хвилі Стрия» у «Гомоні волі», повідомлено про вихід другої книжки серії «Знані стрияни» про Степана Бандеру.

Було висунуто від імені присутніх двотомних «Стрийщина» в двох томах на міську премію.

В обговоренні взяли участь Л.Франків, В.Романюк, В.Кепич, О.Ілечко, Я.Михайлюк, Л.Курилишин, Н.Черепанин.

Фото Г.Данильців