24.05.2018, 17:16

Вшановуємо своїх героїв

У середу, 23 травня на майдані Незалежності відбулося урочисте віче з нагоди Дня Героїв.

Розпочався святковий захід урочистим походом від меморіального комплексу “Борцям за волю України”. У святковій ході взяли участь члени Стрийської станиці Братства ОУН-УПА, Конгресу Українських Націоналістів, Стрийської спілки дітей політв'язнів і репресованих, громадських організацій “Спілки учасників АТО Стрийщини” та “Майдан Стрийщини”, інших громадських організацій та політичних партій нашого міста.

Благословив віче отець Іван Барабаш.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які загинули в боротьбі за Українську державу.

На віче виступили голови міської та районної організацій КУН депутат Стрийської міської ради Ростислав Готь та Микола Магас, голова ГО “Спілка учасників АТО Стрийщини” Юрій Драпалюк, голова ГО “Майдан Стрийщини” Вікторія Коцур, Депутат Стрийської міської ради від міської організації КУН Петро Курітник, заступник командира військової частини А 3604 по роботі з основним складом з морально-психологічного забезпечення майор Олександр Лаптєв та інші.

Завершилося віче спільним виконанням Державного Гімну.