23.05.2018, 15:33

Запрошуємо на військову службу за контрактом

Виконавчий комітет Стрийської міської ради інформує населення міста про те, що Стрийський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір громадян віком від 18 до 45 років на військову службу за контрактом у військові частини Збройних Сил України.

Середньомісячне грошове забезпечення військовослужбовців рядового і сержантського складу, що проходять військову службу за контрактом складає від 8,0 до 18,0 тис. грн., для осіб офіцерського складу заробітна плата складає від 10,0 до 25,0 тис. грн.

Крім того військовослужбовці, що проходять службу за контрактом мають цілий ряд інших переваг, про які більш детальну інформацію можна отримати в Стрийському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: місто Стрий, вул. Нижанківського, 6, тел.5-31-23.

Також повідомляємо, що Стрийський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом у військову частину А-4267.

Зображення з сайту Міністерства оборони України