26.04.2018, 16:23

“Захищене і здорове покоління”

25 квітня цього року в приміщенні Стрийського міськвиконкому відбувся круглий стіл з відзначення Дня охорони праці у 2018 році під девізом “Захищене і здорове покоління” у м.Стрию, який провів заступник міського голови Стрия Роман Волинець.

У вступному слові Р.Волинець подякував присутнім фахівцям з охорони праці за те, що розуміють актуальність вимог сьогодення, відзначив їхню компетентність та відповідальність.

Головний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області І.Карпин розповів про історію та ініціаторів відзначення Всесвітнього дня охорони праці, виконання заходів щодо відзначення Дня охорони праці. І.Карпин повідомив, що у п'ятницю, 27 квітня, у приміщенні Національного університету “Львівська політехніка” в межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці вперше на Львівщині відбудеться І Львівський форум з охорони праці під девізом “Захищене і здорове покоління”.

Про відзначення Дня охорони праці у навчальних закладах міста доповіла головний спеціаліст відділу освіти Стрийського міськвиконкому С.Івашків, зазначивши, що у школах міста проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності, виставки творчих робіт учнів на дану тематику.

Інспектор Стрийського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області І.Веселовський наголосив на важливості дотримання протипожежного режиму та дотримання правил пожежної безпеки під час навчального процесу в навчальних закладах міста.

Завідувач сектору експертів праці Стрийського відділення УВД ФСС України у Львівській області С.Сніцар розповів про соціальні гарантії працівника в разі нещасного випадку на виробництві, проаналізував рівень виробничого травматизму за 2017р. та за І кв. 2018р.

На завершення відповідальні особи з питань охорони праці підприємств, установ, організацій міста обмінялися досвідом, обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.