23.04.2018, 14:46

Розроблено детальні плани територій м.Стрия

У відповідності до чинних нормативних документів на підставі рішення Стрийської міської ради міськвиконкомом розроблені детальні плани територій:

Одночасно повідомляємо, що громадське обговорення детального плану території разом з його розглядом містобудівною радою відбудуться 21 травня 2018 року о 15.00 у кабінеті №38, приміщенні міськвиконкому в м. Стрий, вул. Шевченка, 71.

У зв’язку з значними обсягами візуальної інформації за детальною інформацією та для надання зауважень і пропозицій по піднятому питанню звертатись у відділ архітектури та містобудування Стрийського міськвиконкому по вул. Шевченка, 71, каб. №№ 37,41.