23.04.2018, 14:39

В Стрийській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулася зустріч з представниками бізнесу

Нещодавно в Стрийській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулася чергова зустріч за участі представників малого та середнього бізнесу. Під час зустрічі обговорили актуальні питання щодо декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року, наповнення дохідної частини бюджету та легалізації заробітної плати. Начальник інспекції Роман Гладій, також наголосив, що основне завдання Державної фіскальної служби – створити рівні умови для всіх суб’єктів господарювання, а також якісне обслуговування бізнесу та зменшення тиску на платників податків.

Наприкінці зустрічі учасники отримали відповіді на проблемні запитання. Начальник Стрийської ОДПІ Роман Гладій висловив подяку учасникам зустрічі та запевнив, що думка представників бізнесу є важливою в діяльності фіскальної служби.

Сектор організації роботи Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області