19.04.2018, 16:09

Інформація про проведені засідання містобудівної ради

18 квітня 2018 року в приміщенні міськвиконкому по вул. Т.Шевченка, 71 за участі членів містобудівної ради та громадськості, відбулось засідання містобудівної ради та громадське слухання по розгляду детальних планів територій (містобудівної документації).

На засіданні за інформацією заступника голови ради, начальника відділу архітектури та містобудування М.Дребот були розглянуті детальні плани територій по вул. Крива, 14а, вул. Незалежності, 34д, вул. Успенська, 8а, 8б, вул. Валова, 7а, вул. Незалежності, 19, вул. Вокзальна, 110, вул. Шевченка, 103. За цей час пропозицій чи зауважень не надходило. Під час засідання містобудівної ради на запитання членів містобудівної ради були надані відповіді та пояснення розробниками детальних планів територій - архітекторами О.Латиком, Т.Дириком, В.Щербатою.

Внаслідок обговорення вирішено погодити та винести на розгляд чергової сесії Стрийської міської ради згадані детальні плани територій з внесенням змін та доповнень по деяких питаннях (вул. Валова, 7а, вул. Незалежності, 19, вул. Вокзальна, 110, вул. Шевченка, 103).

Відділ архітектури та містобудування Стрийського міськвиконкому