12.04.2018, 17:59

Медична реформа у Стрию

Про подальші кроки реформування медицини у нашому місті — таке питання обговорювалося на виробничій нараді, яку провів 10 квітня цього року заступник міського голови Стрия Роман Волинець.

У обговоренні даного питання взяли участь депутати Стрийської міської ради А.Поврозник, І.Салдан, О.Филик, начальник фінансового управління Стрийського міськвиконкому Л.Коваль та начальник юридичного відділу Н.Темник, головний лікар Стрийської центральної міської лікарні О.Бегей, заступник головного лікаря Стрийської ЦМЛ по поліклінічній роботі В.Завгородній, головний лікар Стрийської міської дитячої лікарні О.Вишинська, головний лікар Стрийської міської стоматологічної поліклініки Я.Лісевич та інші.

Нарада проходила у формі дискусії. Вирішено створити два центри первинної медичної допомоги — терапії та педіатрії.