06.03.2018, 10:13

Збережемо первоцвіти

Кожного року в Україні у результаті незаконного збору для подальшої реалізації за сезон (лютий-травень) знищується велика кількість ранньоквітучих, занесених до Червоної книги України видів рослин, зокрема підсніжника білосніжного, білоцвіту весняного, шафрану Гейфеля, рябчика шахового тощо.

З метою збереження первоцвітів, посилення державного контролю за охороною, збереженням та відтворенням біологічного різноманіття рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення видів рослин, та виконання Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про рослинний світ”, “Про Червону книгу України”, спільно з місцевими відділами Національної поліції України, державними екологічними інспекторами проводиться робота щодо запобігання та заборони їх продажу на території м.Стрия.

Первоцвіти називають весняними усмішками рідної землі, квітами надії. То ж подбаймо про те, щоб ці провісники весни не зникли з наших лісів та лук, збагачували рослинний світ України.

Зображення з сайту http://dzvin.news