05.03.2018, 16:56

Заходи, присвячені 204-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

9 березня 2018 року:

• На Майдані Незалежності відбудеться загальнообласна акція, яка передбачає одночасне спільне виконання пісенних творів на слова поезій Тараса Шевченка за участі хорових колективів міста. Всі бажаючі можуть долучитися до акції і заспівати три твори Кобзаря: “Реве та стогне Дніпр широкий”, “Заповіт”, “Думи мої”. Початок о 11.30 год.
  • У Стрийському міському Будинку культури (вул. С.Крушельницької, 18) відбудеться літературно-мистецький вечір “Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш” за участі Муніципальної чоловічої хорової капели ім. Л.Ревуцького (м.Київ). Початок о 12.30 год.
  • З 14.00 до 16.00 год. товариство “Просвіта” м.Стрия запрошує всіх бажаючих до відкритого мікрофону прочитати поезії Т.Шевченка (біля Центральної міської бібліотеки ім. М.Шашкевича, вул. Т.Шевченка, 63)

У Малому залі Народного дому м.Стрия (вул. Народна, 8) експонується виставка “Шевченко-художник”.

18 березня 2018 року в Народному домі м.Стрия (вул. Народна, 8) відбудеться концерт “Україна, Шевченко і Ми” присвячений 204-ій річниці від дня народження Т.Шевченка за участі творчих колективів міста. Початок о 16.00 год.

ОРГКОМІТЕТ

Зображення з сайту http://buzina.org