05.03.2018, 16:50

Брифінг Стрийського ОМВК «Призов-весна 2018»

2 березня цього року у приміщенні Стрийського районного Народного дому (вул. Коновальця 8) військовий комісар Стрийського ОМВК полковник Олег Сабінський провів брифінг на тему «Призов весна 2018».

Були розглянули два питання. Спочатку доведено до присутніх інформацію про проведення чергового призову відповідно до Указу Президента України №33/2018 від 15 лютого 2018 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році». Згодом роз’яснено Постанову Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», Законів України «Про військовий обов'язок і військову службу» та «Про оборону України».

В заході прийняли участь заступник голови Стрийської РДА, голова районної призовної комісії Оксана Мелень, начальник відділу з питань НС та ЦЗН, оборонної та мобілізаційної роботи виконкому Стрийської міської ради, заступник голови міської резервної призовної комісії Євген Харик, заступник начальника Стрийського відділу поліції ГУ НП України у Львівській області Роман Вовк, голови місцевих органів влади району, секретарі (начальники ВОС) сільських (селищних) рад, об’єднаних територіальних громад, керівники житлово-комунальних підприємств та ОСББ м.Стрия.

Зображення з сайту http://politeka.net