03.03.2018, 16:20

Конкурс на визначення перевізників

Cтрийська міська рада оголошує конкурс на визначення перевізників для роботи на міському автобусному маршруті загального користування №2

№ п/пНомер та назва маршрутуВид маршрутуПротяжність, кмКількість автобусівРежим роботиРежим руху та інтервалВимога до класу автобусів за конструкцією
1№ 2
вул.Саксаганського – вул.Федьковича
міський5,67щоденниймаршрутне таксі: з 6.00 до 23.00 інтервал 8 хв.Клас І

Об’єкт конкурсу – міський маршрут.

Клас автобусів визначений згідно з затвердженим порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучення та режимами руху (Наказ Міністерства транспорту України від 17.04.2007 року №285).

Конкурс проводиться відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

Термін подачі документів на конкурс – до 17.00 год. 27 березня 2018 року включно.

Отримання бланків (заяви на участь в конкурсі і анкети перевізника) одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу та роз’яснення щодо умов конкурсу здійснюється в ТзОВ науково-виробничий центр “Євроінвестсервіс”(робочий орган міського конкурсного комітету) за адресою: 79059, м. Львів, вул.Миколайчука,24 з 9.00 год. до 17.00 год., крім вихідних та святкових днів. Телефон для довідок: (0322) 294-13-23 е-mail: servis-transport @ ukr . net.

Документи на участь у конкурсі приймає Стрийська міська рада, відділ житлово-комунального господарства, (каб. №2), м.Стрий, вул.Шевченка, 71.

Розмір плати за участь у конкурсі (міський маршрут) 2800,00 грн.

Реквізити для перерахування коштів: одержувач - ТзОВ Науково-виробничий центр „Євроінвестсервіс”, (79008, м.Львів, а/с 833) р/р 2600901739524 в ПАТ «КРЕДОБАНК», МФО 325365, ЄДРПО 33073238.

Конкурс буде проведений о 13 год. 30 хв. 11 квітня 2018 р. за адресою: м.Стрий, вул.Шевченка, 71 (міськвиконком), каб.38.

Відділ житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту і зв'язку