02.03.2018, 14:34

Круглий стіл з платниками податків

Круглий стіл з платниками податків у Стрийській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області провів начальник Роман Гладій. Спілкування було присвячене декларуванню доходів громадян. Роман Михайлович зауважив, що таке взаємне спілкування допоможе стриянам якомога швидше зорієнтуватися в нюансах декларування доходів і подання декларації, права на податкову знижку й інших актуальних питань, пов’язаних із деклараційною кампанією.

В розмові було зазначено, що громадянам, які отримували доходи, із яких під час їх нарахування чи виплати протягом 2017 року податок не утримувався, чи одержували доходи від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів, а також отримували іноземні доходи, необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи.

Крім того Роман Михайлович, роз’яснив присутнім і порядок та способи подання декларації: це можна зробити особисто або уповноваженою на це особою; можна поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання; засобами електронного зв’язку в електронній формі. Суму податкового зобов’язання потрібно сплатити до 1 серпня 2018 року.

Сектор організації роботи Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області