23.02.2018, 15:06

Він найбільше любив Україну

23 лютого 2018 року у Стрийській ЗШ І-ІІІ ст. № 2 імені Героя України Андрія Корчака відбулося відкриття і освячення кімнати-музею А.Корчаку.

Розпочалося відкриття кімнати-музею спільним виконанням Державного Гімну. Присутні переглянули відеофільм, присвячений подіям Євромайдану, поділилися своїми спогадами про Андрія та закликали всіх пам'ятати тих, хто пожертвували своїм життям заради цілісності Української держави.

У виконанні учнів школи прозвучали пісні та вірші патріотичного змісту.

Першу екскурсію провела сестра героя Ольга Соломаха. Пані Ольга розповіла історію їхньої родини, про життєвий шлях брата, його патріотизм, любов до України. Подякувала усім, хто долучився до створення кімнати-музею і всім небайдужим, хто пам'ятає Андрія.

На завершення покладено квіти до меморіальної дошки світлої пам'яті Андрія Корчака.