22.02.2018, 13:24

Засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС

21 лютого 2018 року відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника міського голови Стрия Романа Маланія.

“Про ситуацію в місті, пов'язану із захворюваністю на грип та ГРІ і визначення в зв'язку з цим режиму роботи загальноосвітніх шкіл” проінформували головний лікар Стрийської центральної дитячої лікарні О.Вишинська, завідувач поліклінічним відділенням міської дитячої лікарні В.Кубаш, завідувач філіалом дитячої поліклініки І.Салдан, начальник відділу освіти виконкому міської ради О.Матвіїв, лікар-епідеміолог Стрийського лабораторного центру ЛОЛЦ МОЗ України Н.Яворів.

Комісією встановлено, що показники із захворюваності на грип і ГРІ серед дітей шкільного віку станом на 21 лютого поточного року не перевищують нормативний епідемічний поріг. Вирішено, що буде доцільно призупинити навчання в загальноосвітніх школах № 3 та № 6, де ситуація найскладніша, з 22 лютого поточного року. Директорам навчальних закладів внести зміни в структуру навчального року, змінивши термін весняних канікул.

Керівники лікувальних закладів, відділу освіти продовжуватимуть моніторинг ситуації щодо захворюваності учнів навчальних закладів міста на грип і ГРІ та своєчасно інформуватимуть про це міську комісію з питань ТЕБ і НС.